Agencja pośrednictwa pracy: ADK

- Najlepsze oferty pracy zagranicą -
Ogłoszenia pracaKontakt z nami

Doświadczenie

Jesteśmy grupą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Już od 2006 roku pracujemy dla różnych firm z branży konsultingowej i budowlanej (m.in.: dla LAING O’ROURKE, FARRANS, MOWLEM/CARILLION i GRAHAM).

Rekrutacja

Zajmujemy się pośrednictwem pracy oraz rekrutacją wykwalifikowanych specjalistów dla przedsiębiorstw (głównie budowlanych) za granicą. Organizujemy legalną pracę dla wykwalifikowanych specjalistów w swojej dziedzinie oraz pomagamy w załatwianiu formalności.

Pewność

Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą głównie rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia.

 

OD PONAD 10 LAT POMAGAMY LUDZIOM ZNALEŹĆ ATRAKCYJNĄ PRACĘ ZA GRANICĄ. MOŻEMY ŚMIAŁO POWIEDZIEĆ, ŻE DOBRZE POZNALIŚMY TĘ BRANŻĘ.

Wielokrotnie pracowaliśmy I świadczyliśmy nasze usługi pośrednictwa pracy dla największych firm (zwłaszcza na rynku brytyjskim, niemieckim) działając pod presją czasu.

Jesteśmy ludźmi otwartymi. Znamy specyfikę pracy zagranicą. Znamy też doskonale problemy, z jakimi borykają się ludzie w obcym kraju i środowisku. Dlatego kładziemy tak duży nacisk, nie tylko na wyszukanie pewnej i sprawdzonej oferty, ale również na pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w wybranym przez Was kraju.

Możecie na nas polegać!

 

Oferty pracy z Europy

AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY ADK OFERUJE ZATRUDNIENIE NA TERENIE EUROPY.

Dzięki wypracowaniu świetnych kontaktów z naszymi partnerami, wyspecjalizowaliśmy się w ofertach na rynkach zwłaszcza takich krajów europejskich, jak:

  • IRLANDIA
  • WIELKA BRYTANIA
  • NIEMCY
  • FRANCJA
  • SZWAJCARIA

To właśnie w tych właśnie krajach posiadamy największą liczbę sprawdzonych i pewnych oferentów, z którymi współpracujemy nierzadko od wielu lat.

 

 

Sprawdź, jaką pracę możemy Ci zaoferować!

Oferujemy współpracę z firmami produkcyjnymi i usługowymi na zasadzie zlecania nam usług związanych z rekrutacją pracowników o konkretnych specjalnościach.

Nasza oferta obejmuje następujące dziedziny:

  1. Rekrutacja pracowników – oferujemy rekrutację pracowników fizycznych jak i kadry managerskiej o specjalnościach inżynieryjnych.
  2. Doradztwo i konsulting – z zakresu procesów budowlanych, przygotowania i brania udziału w negocjacjach umów handlowych.

Dzięki naszym usługom ograniczą Państwo koszty oraz ryzyko związane z rekrutacją pracowników.

Z chęcią zaprezentujemy Państwu nasza ofertę oraz dostosujemy nasze działania do Państwa potrzeb. Naszym celem jest Państwa zadowolenie i kontynuacja współpracy.

Pamiętaj! Oferty pracy skierowane są do osób ze znajomością języka obcego. Jego znajomość jest niezbędna do komunikacji w pracy, ale również życiu w codziennym zagranicą. Sugerujemy odbycie kursów językowych zwiększających Państwa kompetencje i szanse na zdobycie wymarzonego stanowiska.
→Sprawdźcie specjalną ofertę ESKK!

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?